0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Biotin, Balení 1 kg pelety

Stiefel Biotin pro kůži, srst a silná kopyta, balení 3 kg pelety   Stiefel Biotin pro kůži, srst a silná kopyta, balení 1 kg pelety  
Výrobce: Stiefel
EAN: 4037877060017
Kat. číslo: 1001615
Dostupnost: SKLADEM
Varianta:
Cena: 1 214 Kč


ks

POPIS

Koncentrovaný Stiefel Biotin pro silná kopyta a super srst. Vysoce účinná trojkombinace biotinu, methioninu a zinku.

Pokud máte pocit, že je Stieflácký Biotin předražený, mýlíte se. Obsahuje cca 2,5-krát vyšší množství biotinu, než většina běžně prodávaných přípravků. Kilové balení tak vydrží pro koně o hmotnosti 600 kg a vyšší více než 3 měsíce. Složení je vybalancováno tak, aby docházelo k co největšímu využití biotinu a ostatních aktivních sloučenin v organismu. Krmení vyšší dávky přípravku je zbytečné, pokud tedy netoužíte po předražené koňské moči :-). Pro muchaře doporučujeme přidávat biotin v období únor - říjen.

Biotin (vitamin H), který slouží pro růst rohoviny stejně jako pro posílení kůže a srsti, hraje i důležitou roli v metabolismu cukrů a tuků. Jeho nedostatek vede k šupinaté srsti, různým poruchám kůže a špatné kvalitě rohoviny spolu se ztrátou její elasticity. Krmte delší časový úsek (minimálně 9 měsíců), neboť výsledky krmení biotinu uvidíte teprve na nově vytvořených buňkách. Upozornění: v průměru roste kopyto o ca. 1cm za měsíc. Stiefel Biotin využívá působení vysoce účinné trojkombinace: biotin, metionin, zinek.


Krmný návod: velký kůň 600 kg a více 10 g denně (1 kg = 100 dní), malý kůň 50 g/den

BIOTIN PELETY s biotinem, zvýšeným obsahem metioninu (3%) jako sirné aminokyseliny a zinku.