0

Bucas BuzzOff Zebra Full Neck síťovaná deka, Velikost 125

Výrobce: Bucas
Kat. číslo: 5002
Dostupnost: není, bude objednáno
Varianta:
Cena: 3.140 Kč


ks

POPIS

Bucas prostě bude Rolls Roycem mezi dekami a asi budou vždy napřed před ostatními výrobci. BuzzOff model to jen a jen potvrzuje a nyní přichází s moderním zebřím pruhováním. Poctivá, dvojitá síťovina, tedy stejný osvědčený materiál jako klasická stříbrně modrá BuzzOff, která nepropustí ani tiplíka, s prodyšným podložením prsou, příjemné zapínaní. Dostatečně velký, odnímatelný břišní díl s gumičkami (viz. přidaný obrázek u verze bez zebrování), který tak nestahuje deku v oblasti loktů a není třeba záševků navíc, pomáhá deku spolu se zápinkami na zadních držet na správném místě. Krční díl s třemi poctivými suchými zipy, co se "nevychodí" za měsíc...Široký kryt ocasu už je jenom třešničkou na dortu. Jo. Teď už je to prostě dobrá deka. Navíc pruhovaná :-)

Maska není součástí deky a v případě potřeby je potřeba ji obejdnat zvlášť. 

V běžné nabídce máme deky typu Full neck - tedy s krkem (+ břišním krytem), protože stále jdeme cestou té nejefektivnější ochrany proti hmyzu. Budete-li mít z nějakého důvodu zájem o deku bez krku, ozvěte se nám přes webový formulář nebo mail (prodej@spokojenykun.eu), učiníme Vám rádi nabídku.

Bucasky, které nejsou skladem, pro Vás rádi objednáme. Dodání je okolo 14ti dnů.

 

Pozn.: Moderní zebří pruhování má prý "odpuzovat" hmyz na tom principu, že hmyz mate a tím snižuje počet hmyzu dosedajícího na koně.

DOSTUPNÉ VARIANTY

  označení dostupnost cena
Velikost 125
není, bude objednáno
3.140 Kč
Velikost 135
na dotaz
3.140 Kč
Velikost 145
není, bude objednáno
3.140 Kč
Velikost 155
není, bude objednáno
3.140 Kč
Velikost 165
není, bude objednáno
3.140 Kč
velikost 170
není, bude objednáno
3.140 Kč
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace