0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Chránič krku pro muchaře, královská modrá, Pony

Výrobce: Waldhausen
EAN: 4057962027343
Kat. číslo: 40701
Dostupnost: na dotaz
Varianta:
Cena: 597 Kč


Je nám líto, ale tento produkt nyní nelze objednat.

POPIS

Doprodej posledních kusů v barvě královská modrá, neboť už v roce 2021 není "in"... :-)

Přátelé, po palbě pozitivních feedbacků ze sezony 2017 zařazujeme trvale do prodeje! Ideální jak pro muchaře na začátku či konci sezony, pro koně, kteří si dřou jen krk, tak celoročně nebo pro nemuchaře, jako ochranu zapletené hřívy před závody - s jistotou, že se kůň nezapaří ani ve vedrech!

Krk je ze stejného materiálu jako ekzémová deka barvy královské modré. Vyroben tedy z funkčního materiálu, prodyšného, minimalizujícího pocení. Materiál je promokavý, ale rychle schne bez zapaření. Chránič krku se nasazuje přes hlavu. Krční díl u hlavy drží výborně i samostatně, bez uchycení k masce nebo ohlávce, i když přezky na to jsou. Deka se zapíná na trojzubec pásem okolo hrudníku (gumový gurt), na nějž navlékneme pás z dílu pod předníma nohama. Pokud bude pás pod předíma nohama vašemu koni moc dlouhý, lze jej namotat na gurt a tím zkrátit. Guma je klasická, širokánská pruženka, neodírá. Určitě se netočí.

Výrobce Waldhausen tento díl doporučuje v kombinaci s jejich ekzémovou dekou, osobně si ale současné použití obou produktů neumím moc představit...zato s klasickou síťovkou, např. Waldhausen Protect (Petrol, Zebra, Paví modř - mají stejný střih i materiál, liší se jen v barvě) je kombinace šikovná.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace