0

Hooflex Kondicionér Na Kopyta, Lahev se štětcem 450 ml

Výrobce: Absorbine
EAN: 8594188890301
Kat. číslo: 1150
Dostupnost: SKLADEM
Varianta:
Cena: 629 Kč


ks

POPIS

Kdo maže, ten jede :-). V pravěku, ještě v komančovském oddíle, mazal snad každý, kdo měl čím (a že se našly různé libůstky .-) )...pak přišlo nějaké to povědomí, takže kopyta našich koní 20 let tuky neviděly. No a pak přišel Hooflex. Ježili jsme se, ale vyzkoušet jsme ho museli, ať víme...a...od té doby...mažeme. A lepší je to :-)

Absorbine Hooflex Kondicionér Na Kopyta je lehce aplikovatelný olej, který vytváří prodyšnou bariéru pomáhající udržet vlhkost v kopytě po delší čas. Špičkový produkt v péči o kopyta.

NÁVOD K POUŽITÍ: K udržení zdravých kopyt: Aplikujte na čisté kopyto dvakrát týdně štětečkem, který je součástí obalu. Aplikujte na stěnu kopyta a korunku, také na střelku a chodidlovou část k udržení optimální vlhkosti. Pro popraskaná a olámaná kopyta: Aplikujte minimálně dvakrát týdně na kopytní stěnu a chodidlo do té doby, dokud neodroste prasklina či odštípnutý kousek kopyta. Jedná se o kosmetický přípravek, v případě nutnosti konzultace zdravotního stavu kopyt, kontaktujte svého veterináře.

Tip: v zimních měsících aplikujte hojně na chodidlo a střelku před vyjížďkou k eliminaci tvorby nášlapků. 

Pro snadnější aplikaci skladujte při pokojové teplotě.

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte v suchu a při pokojové teplotě.

SLOŽENÍ: Účinné látky: kostní olej 22% (fakt nechcete vědět, jak se vyrábí...ale kam se co do účinku hrabe vavřínový olej...), lanolin 13%, chloroxylenol 1.5%

                  Pomocné látky: minerální olej, vazelína, terpentýn, borovicový dehet, kalafuna, parafín.

Balení: lahvička se štětečkem 450 ml

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace