0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Lesk Na Kopyta černý SuperShine, balení 237 g, balení 237 g

Výrobce: Absorbine
EAN: 8594188890345
Kat. číslo: 1138
Dostupnost: SKLADEM
Varianta:
Cena: 632 Kč


ks

VIDEO Lesk Na Kopyta černý SuperShine, balení 237 g, balení 237 g

POPIS

Absorbine Supershine Lesk na kopyta je prostě koňský tuning na výstavy, svody, závody, show, nebo prostě když se potřebujete "blejsknout". Nejprodávanější lesk na kopyta v Severní Americe, který dodá kopytům zrcadlící se lesk. Usychá do 60ti sekund, zabraňuje prachu a špíně usazovat se na kopytech.

Je nedráždivý, neproniká do kopyt, nepoškozuje je. Z kopyt se při běžném managementu koně odstraní (setře) do  jednoho týdne. K dostání je samozřejmě i černá varianta výrobku.

Rychleschnoucí lak na kopyta pro tmavá kopyta. Vytvoří na kopytech zrcadlový lesk bez toho, aby se na ně po zaschnutí přípravku (cca 60 sekund) nalepily nečistoty. Neškodí kopytu, dá se odstranit ihned přípravkem Absorbine Bylinné Mazání (ale ten si osobně namažu raději na bolavá záda, teda :-)), nebo se při běžném managementu koně setře do týdne (líným "já" preferovaná varianta :-) ).

K dostání je i bezbarvá varianta pro světlá kopyta.

NÁVOD K POUŽITÍ: Aplikujte jednu až dvě tenké vrstvy přípravku na suché, čisté kopyto pěnovým aplikátorem (součást balení) a nechejte na kopytě zaschnout. Pak VŽDYCKY okraj lahvičky hojně potřete vazelínou, sádlem, čímkoliv mastným, protože VŽDYCKY na ten okraj lahvičky kápnete lakem, i když se snažíte a myslíte si, že jste v pohodě. Nejste. Lak zaschne a jste víte kde (pak dopručuju šikovné kleště :-P ). Po použití lahvičku uzavřete. 

Není veterinární přípravek dle § 66 odst. 1 písm. a) veterinárního zákona a slouží výhradně ke krášlení koně.

UPOZORNĚNÍ: Pozor, hořlavina! Používejte jen ve shodě s návodem k použití v dobře větrané místnosti, nevdechujte výpary. V případě náhodného požití vyvolejte zvracení a vyhledejte lékařskou pomoc! Vyvarujte se kontaktu přípravku s očima a pokožkou, v případě zasažení vyplachujte minimálně 15 minut proudem vody, Nebezpečí výbuchu hořlavých par, nepoužívejte v blízkosti ohně či zdroje tepla. Skladujte v dobře větrané místnosti při pokojové teplotě. Chraňte před přímým sluncem.
 

SLOŽENÍ: Aceton, pryskyřice, pigment

Hmotnost obsahu: 237 g