0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

MSM ointment, hustá mast s MSM pro rychlé hojení ran (Balení 250g)

Výrobce: NAF
EAN: 5032410013825
Kat. číslo: 3008046
Dostupnost: SKLADEM
Balení:
Cena: 499 Kč


ks

POPIS

Hustá mast na bázi lanolinu poskytuje ochrannou bariéru pro drobné rány a zároveň podporuje přirozený proces hojení pokožky. Ochranná mast první pomoci na oděrky, škrábance, boláky a podrážděnou kůži.

Složení: mast s lanolinem, Oxid zinečnatý, msm (methylsulfonylmethan), pomocná látka - báze (lanolin), konzervanty.

Účinná látka: Oxid zinečnatý, MSM, pomocná báze (lanolin konzervační).

Návod k použití: Jednou nebo dvakrát denně jemně naneste na očištěnou ránu. NAF doporučuje 24 h před prvním použitím vyzkoušet na malé ploše.

Upozornění: Určeno pouze pro vnější použití u zvířat. Po použití pevně uzavřete. Skladujte v suchu. Při známkách podráždění kůže přestaňte používat. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Uniklý produkt seberte. Odstraňte obsah/obal ve schválené sběrně odpadu. Není určeno pro potravinová zvířata a koně, jejichž maso je určeno pro lidskou spotřebu. Jen pro vnější použití. Skladujte v suchu mimo dosah slunečního záření. Po použití obal pevně uzavřete. Chraňte před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Veterinární přípravek pro koně, psy, kočky a jiná zvířata.

Číslo schválení: 294-21/C

Balení: 250g

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace