0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Odvápňovač pro napařovač sena Haygain, sáček 250g

Výrobce: Haygain
Kat. číslo: 3201046
Dostupnost: SKLADEM
Varianta:
Cena: 359 Kč


ks

POPIS

ČISTÝ NAPAŘOVAČ SENA = ČISTÉ SENO

 Před příchodem zimy je vhodné odvápnit váš napařovač sena HAYGAIN! Abyste předešli usazování vodního kamene na topném tělese vašeho napařovače a nesnížili jeho účinnost, měli byste jej pravidelně odvápňovat. S naším extra silným odstraňovačem vodního kamene Haygain zůstane váš napařovač sena funkční a výrazně se prodlouží jeho životnost. Pro každý proces odstraňování vodního kamene je zapotřebí jeden sáček. Podle doporučení výrobce by se měl napařovač sena odvápňovat každých šest týdnů, pokud napařovač běží jednou denně. V oblastech, kde je obsah uhličitanů ve vodě extrémně nízký, lze za určitých okolností prodloužit interval odvápnění. Rádi vám s tímto tématem poradíme podrobněji!

ODVÁPNĚNÍ JE TAK JEDNODUCHÉ

Odpojte generátor páry od koše na seno a důkladně jej opláchněte. Odvápňovací prášek Haygain rozmíchejte v teplé vodě a nasypte do nádoby. Spusťte vyvíječ páry a znovu jej vypněte, jakmile se voda začne vařit (v bojleru uslyšíte syčení). Nechte přístroj alespoň tři hodiny, ideálně 10 hodin, a poté parní generátor několikrát důkladně opláchněte.

Spokojený kůň a HAYGAIN doporučují pravidelně odvápňovat váš napařovač. Následky extrémního zavápnění způsobují vysoké náklady na opravy. V extrémních případech mohou být takové kalcifikace i neopravitelné.