0

Terapeutické Náboje do kopyt Magic Cushion (Balení, 1 800 g)

Výrobce: Absorbine
EAN: 8594188890323
Kat. číslo: 1130
Dostupnost: na dotaz
Balení:
Cena: 1.523 Kč


ks

VIDEO Terapeutické Náboje do kopyt Magic Cushion (Balení, 1 800 g)

POPIS

Magic Cushion, "Kouzelný Polštářek" , terapeutické náboje do kopyt podporují zdraví kopyt hned několika způsoby. Pomáhají zmírňovat následky pohmoždění chodidlové části kopyt, ochlazují dlouhodobě horké kopyto (ať už je horké následkem námahy, přetížení či metabolického propblému), snižují citlivost a bolestivost kopyt po strouhání, pomáhají v léčbě kopytních abscesů a svým antibakteriálním a protiplísňovým složením pomáhá v boji proti hnilobě kopyt a nemoci bílé čáry. Zmírňuje následky zranění kopyt či nepřiměřených otřesů, které můžou vést k laminitidě. Zvláčňují a nechávají kopyta pružná.

Používají se nárazově dle potřeby, nebo se dají použít jako výplň kopyta pod podložku při kutí, kde pak zůstávají do dalšího překování.

- Výrobek má důvěru špičkových kovářů

- Po hodině po aplikaci již měřitelně snižují horkost v kopytě

- Složení z pouze přírodních látek

- Mírní bolestivost a zánětlivé reakce ve střelce a chodidle kopyta

- Zvláčňuje a zanechává kopyta pružná

- Základ je vzhledem k nižšímu obsahu účinných látek plastičtější a lépe tvarovatelný (ne tak "pastovatý", než u Magic Cushion Extreme

Při aplikaci používejte gumové rukavice, protože výrobek drží dobře nejen v kopytě, ale i na rukou :-) (vivat vlhčené ubrousky, když už...)

Příklad aplikace můžete vidět v přiloženém videu. U okutého koně stačí vmáčknout přípravek do kopyta a nechat jej pak stoupnout např. do pilin. U bosého koně, pokud má hluboké chodidlo, drží přípravek i bez bandážování (stejný postup jako u okutého koně), pokud je chodidlo ploché, je lepší kopyto zabandážovat: pevný papír (ideální vícevrstvý z pytle od krmení), vata, samodržící bandáž a všemi milovaná stříbrná páska (duck tape, M-páska, nebo jak jí všichni říkáte:-) ) navrch. 

DOSTUPNÉ VARIANTY

  balení dostupnost cena
Balení, 1 800 g
na dotaz
1.523 Kč
Balení 3,6 kg
na dotaz
3.465 Kč
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace