0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Topvet Olej na letní vyrážku (Láhev s dávkovačem, 250 ml)

Výrobce: Topvet
Kat. číslo: 70701002
Dostupnost: na dotaz
Balení:
Cena: 265 Kč


ks

POPIS

Pečuje, hojí, snižuje svědivost. Olej na letní vyrážku je určený pro koně s kožními problémy. Originální receptura pokožku vyživuje, hydratuje a chrání před vnějším prostředím. Bylinná kompozice pokožku zvláčňuje, snižuje svědivost a obnovuje elasticitu. Olej vykazuje dlouhodobý účinek.

Veterinární přípravek pro koně.

Složení: Slunečnicový olej, Mandlový olej, Konopný olej, Pupalkový olej, Třezalkový olej, Řepíkový olej, Aloe vera, Lanolin, Mátová silice, Rakytníkový olej, Vitamín E, Měsíčkový olej

Návod k použití: Pokožku zbavte mechanických nečistot, aplikujte dostatečné množství a rozetřete na požadovanou plochu. Olej velice snadno vsakuje. Používejte dle potřeby i několikrát týdně, v případě potřeby častěji. Optimálního výsledku dosáhnete při pravidelném používání.

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Nepoužívejte na sliznice a otevřené rány. Nepoužívejte vnitřně. Pouze pro zvířata.

Pro šimly, albíny a všechny, co měli kdy co do činění s fotodermatitidou: obsahuje třezalkový olej. Po použití přípravku nevystavujte koně přímému slunečnímu záření. Třezalka tečkovaná způsobuje přecitlivělost ke slunečnímu záření.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

Balení: 250ml a 500ml

DOSTUPNÉ VARIANTY

  balení dostupnost cena
Láhev s dávkovačem, 250 ml
na dotaz
265 Kč
Láhev, 500 ml
skladem
460 Kč