0

VÝPRODEJ- Maska Cashel Crusader Standard, Cob, ks

Akční cena
Doprodej
Výrobce: Cashel
Kat. číslo: 9991001
Dostupnost: na dotaz
Varianta:
Akční cena: 839 Kč
AKCE


ks

POPIS

Tak nám soudruzi v USA udělali chybu :-). V obalu označeném jako vel. Horse je maska se štítkem velikosti Horse, ale je to Cobka na milimetr :-) Takže americká cobka - o fous menší, než evropská cobka, vhodná pro araby (plnokrevné, shagye jsou na na pasování masek mor :-) ) nebo droboučké QH. Rozbalená, poměřená, zlevněná. Dostupná od 5.6.2020, pouze 1 kus.

Unikátní střih dobře padne, poskytuje dostatek prostoru v oblasti očí, dobře drží jak na uších, tak díky otvoru na čupřinu. Materiál je velmi pevný, odolný a dle výrobce brání prostupu 70% škodlivých UV paprsků - prodloužení na nos tak ocení zejména bělouši či koně s bílými znaky na hlavě. A samozřejmě muchaři...Okraje masky jsou obšity měkkým fleece pro větší komfort nošení, navíc se na něj chytá méně nečistot, než na mikroplyš, beránky a jiné materiály, používané k lemování masek.

Při použití pro koně postižené letní vyrážkou doporučujeme otvor na čupřinu zašít několika stehy bavlnkou, aby nedošlo při drbání k polámání žíní.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace