0

VÝPRODEJ - Síťová deka proti hmyzu pro koně Waldhausen Thermostar Protect Petrol, Velikost 145

Akční cena
Doprodej
Výrobce: Waldhausen
Kat. číslo: 3041
Dostupnost: SKLADEM
Varianta:
Akční cena: 800 Kč
AKCE


ks

POPIS

Tak nám změnili barvu....ze světle modré je tmavě zelenomodrá. Chvíli jsme její zařazení do prodeje uvažovali, přece jen jsme "konzervy" zvyklé na stříbrno-světle modrou, nicméně i v petrolejové barvě je to pořád hodně kvalitní deka za dobrý peníz. A asi bude slušet ryzákům jakože moc  :-)

Extra hustá, prakticky neznatelná síťovina je základem pevnosti této deky. Hmyz materiálem neproleze, tkaninu nepropíchne. Přitom deka zůstává prodyšnou a kůň se v ní nepotí, po letní bouřce je na koni za chvilku suchá . Záševky na prsou jsou navrženy tak, aby nepřetržité nošení deky neomezovalo nikterak pohyb. Deka se zapíná na prsou (suchý zip, 2 kovové spony), pod břichem (2 T-spony), zápinky na nohy a šňůrkou pod ocasem. Správně nasazená a zapnutá deka se tak na koni nepřetáčí ani při válení.

 

!!!POZOR! Součástí deky není krční díl, ten je potřeba objednat zvlášť, máte-li zájem!!! Lze kombinovat také s maskou Protect Petrol nebo jinou, Vaší oblíbenou, k dokonalé ochraně koně před obtížným hmyzem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace