0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Akut lotion, lahvička 250ml (Láhev s dávkovačem, 250 ml)

Stiefel Akutlotion, okamžitá pomoc při kožních problémech koní, lahvička 250 ml   Stiefel Akutlotion, okamžitá pomoc při kožních problémech koní, lahvička 250 ml  
Výrobce: Stiefel
EAN: 4037877091004
Kat. číslo: 1001705
Dostupnost: SKLADEM
Balení:
Varianta:
Cena: 683 Kč


ks

POPIS

Stiefel Akut lotion je speciální mléko určené k péči o kůži při kožních infekcích (především podlomů), ale také při mechanických poškozeních a oděrkách, spáleninách od slunce, svědivých vyrážkách kůže (především v letním období) atd. Určený pro sensitivní i alergické koně. Rostlinné extrakty z kopřivy, třezalky a hřebíčku podporují hojení kůže. Mléko se vstřebá do kůže rychle a beze zbytku, zjemní ji a změkčí bez mastných reziduí. Vytvoří ochranný film, který chrání před hmyzem.  

NAŠE ZKUŠENOSTI: Malý, ale šikovný. Tak lze charakterizovat Akut Lotion, mléko speciálně vyvinuté pro akutní kožní problémy (původně na podlomy). Výborné na porušenou kůži, rozpraskanou do krve, tedy léze muchařů v akutním stadiu i třeba podlomy, pro něž byl Akut Lotion původně speciálně vyvíjen. Akut Lotion chrání citlivá místa a podporuje obnovu poškozených části kůže pomocí unikátní směsi přírodních extraktů. Přináší okamžitou pomoc při potížích. Obsažené účinné látky pozitivně působí na odřeniny, ekzémy a kožní podráždění. Pečující balzám Akutlotion podporuje pružnost kůže. Silnou, pružnou kůží neproniknou roztoči, plísně a parazité tak snadno.

Mléko řádně vmasírujte do postižených míst, aby účinné látky pronikly do kůže a posílily ji.

Jak použít Akut Lotion v konkrétních případech? Např. u letní vyrážky, pokud už dojde k tomu, že se kůň vydrbe místy až do krve, použijte jako první pomoc právě Akut Lotion. Poté, co se stroupky zatáhnou, používejte dále např. Eczem Protect, případně Bioolej, nebo Čajovníkové mléko, pokud koni vyhovují lépe než Eczem Protect. Úspěšné řešení letní vyrážky podpořte správnou výživou.

NÁVOD K POUŽITÍ: Stiefel Akut lotion naneste několikrát denně na postižené místo v tenké vrstvě a lehce vmasírujte. Po použití lahev pečlivě uzavřete.

UPOZORNĚNÍ: Jen pro vnější použití.
 
SKLADOVÁNÍ: Skladujte v suchu, temnu, chladu a mimo dosah dětí a slunečních paprsků.
 
SLOŽENÍ:  Extrakt z hřebíčku (Eugenia caryophyllus), extrakt z kopřivy (Urtica dioica), kokosový olej, extrakt z třezalky (Hypericum), kyselina citronová, olej z meruňkových jader, amonná báze, voda 
 
Stiefel Akutlotion číslo schválení: 060-17/C