0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Spokojený kůň - kdo jsme?

Kdo jsme?

V prvé řadě jsme sami majitelé koní. Koně chováme v sice krásném, ale co do výskytu hmyzu neúnosném prostředí lužních lesů. Přivést do takových podmínek koně s letní vyrážkou, muchaře, nebyl zrovna dobrý nápad, ale samozřejmě stejně jako mnoho z vás jsme jej pořídili v zimě a v dobré víře :-). Povaha koně bohužel absolutně neumožňovala jeho další prodej, natož do vhodnějších (horských) podmínek. Pamětníci asi budou souhlasit, že v roce 2007 mnoho specializovaných potřeb pro muchaře a obecně pro ochranu proti hmyzu v ČR dostupných nebylo. Nakupovali jsme proto v zahraničí, zkoušeli, co je nejlepší, mnohokrát se spálili...A tak se stal fjordhuculský valach Robin inspirací ke vzniku specializovanému eshopu s potřebami proti hmyzu pro koně jak zdravé, tak postižené letní vyrážkou. S potřebami, které sami vyzkoušíme a budeme prodávat pouze ty, které se nám osvědčí. A protože už Robinek běhá na nebeských pastvinách, pomáhají nám ve výběru další tři muchaři :-). Stále hledáme valitní masky, pevné síťové deky, chrániče na nohy, repelenty ve spreji, repelentní gely, masti a také kosmetiku, která účinně hojí svědivou či poškozenou kůži (nejen) muchařů.

Specializovaný eshop s prostředky ochrany koní proti hmyzu tak provozuje náš tým od roku 2009. Časem jsme zakotvili převážně u osvědčených značek Absorbine, Bucas, Cashel, Stiefel, Sticky Trap, SIN HELLAS, CarrDayMartin, nově NAF, Busse a Zedan v nabídce naleznete ale také mnoho jiných.

Prodej kvalitních, funkčních a cenově dostupných produktů je naší prioritou!

Od roku 2017 provozujeme též pro naše slovenské zákazníky slovenskou verzi webu Spokojný koň.

V roce 2019 jsme podstatně rozšířili sortiment o koňskou kosmetiku a krmné doplňky, abyste u nás mohli pořešit i jiné potíže, než jen letní vyrážku nebo mraky much.

Podle čeho vybíráme produkty  v eshopu?

Produkty, které zařazujeme do prodeje, "testují" nejen naši koně, ale v rámci objektivity i koně některých z našich vybraných zákazníků. Je těžké vyhovět všem a téměř nemožné najít repelent, deku, hojivé mléko atd. všem vyhovující, řídíme se tedy hlasem většiny. Zároveň nasloucháme vám, našim zákazníkům a tak budeme rádi, pokud nám poskytnete zpětnou vazbu, byť i negativní. Čím víc informací, tím víc objektivity!

Jak získáváme nízkou cenu? Šetříme náklady.

Nakupujeme ve velkém množství a v příhodný čas tak, aby naše nákupní ceny byly co nejlevnější. Ne vždy to jde, ale snažíme se. Jsme pouze internetový obchod, šetřímě tak náklady na provoz prodejny, které se vždy odráží na finální ceně výrobků.

Chybí vám v nabídce určitý produkt?

Chceme být řízeni našimi zákazníky. Uvítáme jakékoliv další požadavky a tipy na zboží, které byste chtěli v našem eshopu za rozumnou cenu koupit – pokud to jen trochu půjde, nasmlouváme zboží s dodavateli a budete si jej moci objednat na těchto stránkách. Neváhejte nám zanechat vzkaz (nezapomínejte uvést mail pro odpověď) nebo napsat email.

Věříme, že i vám se s pomocí nabízených repelentů, síťových dek a jiných produktů podaří nejen zkvalitnit život vašich koní postižených např. letní vyrážkou (jako se to podařilo nám), ale také zvýšit sportovní výkonnost vašich miláčků tím, že je ušetříte rozptylování se s obtížným hmyzem.

Ať vám spokojení koně jdou!