0

DOPRAVNÉ A BALNÉ SPOKOJENÝ KŮŇ

Dopravné a balné:

GLS (pouze ČR):

do 15kg.........100,- Kč

do 30kg.........150,- Kč

do 50kg.........200,- Kč

GLS (Slovensko): 

do 10kg.........180,- Kč

do 15kg.........200,- Kč

do 30kg.........240,- Kč

do 50kg.........280,- Kč

Pro objednávky na Slovensko můžete využít náš slovenský obchod Spokojný koň SK.

Česká pošta (pouze ČR): 

do 15kg.........160,- Kč

do 30kg.........200,- Kč

do 50kg.........240,- Kč

Platba:

bankovním převodem: zdarma

platební kartou: zdarma

dobírkou: 30,- Kč

DOPRAVA ZDARMA GLS V RÁMCI ČR OD CELKOVÉ HODNOTY OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ 1500,- KČ

 

Pro ty, kdo si můžou počíst :-) :

V průběhu objednávání budete navedeni, zda chcete zvolit platbu předem na účet či hotově při převzetí zboží (dobírkou). Po dokončení objednávky na Vámi zadanou emailovou adresu obdržíte automaticky generovaný email s potvrzením objednávky. Po přijetí platby na účet bude zásilka nejpozději následující den expedována. Podnikatelský účet je vedený u Waldviertler Sparkasse. K mezibankovním převodům je ze zákona určena lhůta 3 pracovní dny. Většinou jsou peníze na našem účtu druhý den po zaplacení, nicméně se může stát, že dojde k prodlevě. Spěcháte-li na vyřízení objednávky (nemáte už repelent, Váš kůň se už drbe), zvolte pro jistotu platbu kartou či dobírkou a ještě lépe nám to, že na objednávku opravdu spěcháte, sdělte do poznámky. Uděláme, co budeme moci!

Česká pošta je přepravce vhodný mimojiné pro ty, kteří si nejsou jisti, zda v době dodání zboží budou na uvedené adrese, nebo z jiného důvodu preferují klasiku. Pokud nebudete doma zastiženi, bude Vám do poštovní schránky vloženo oznámení o uložení zásilky na Vaší poště, kde si ji můžete po následujících 7 dní vyzvednout. Nebudeme vám zastírat, že vám v některých městech lísteček vloží do schránky i v případě, že doma celý den čekáte právě na balíček. Přestože jsme služeb České pošty v minulých letech hojně využívali  (několik prvních let byla naším jediným dopravcem), počet neuznaných reklamací u přepravou zničených balíčků, absolutní neschopnost konkurovat cenou služby jiným dopravcům, nedoručování balíčků na adresu a neustálé automatické zdražování, nás donutil s touto společností omezit spolupráci. Pokud Vám z nějakého důvodu nevyhovuje přeprava kurýrem, balíček Vám poštou zašleme. Vzhledem k nízkému počtu odcházejících balíčků jsme ale nedosáhli na zvýhodněnou cenu poštovného, takže...za draho a přijde to Bůh ví kdy....Mrzí nás to a věřtě, že i my budeme raději, když si vyberete levnějšího, jiného dopravce.

Zvolíte-li dodání kurýrem, bude Vám zboží doručeno přepravcem do 24 hodin od předání balíku. Přepravce vybíráme dle nejvýhodnějších podmínek pro každou objednávku, nejčastěji využíváme služeb GLS, sporadicky též DPD, Geis, Toptrans. O doručení balíčku budete předem telefonicky kontaktováni řidičem. (Mnohdy je s konkrétním řidičem možné operativně dohodnout doručení na jinou adresu - v rámci města samozřejmě :-), z našich zkušeností vycházejí poměrně vstříc, ale pořád je to o lidech.

Pokud je balíček jakkoliv viditelně poškozen, či z něj něco vytéká, nepřebírejte jej, případně jej prosím otevřete pouze za účasti pracovníka přepravní společnosti a sepište protokol. Na pozdější reklamace porušeného balíčku, který jste si přebrali, nemůžeme bohužel brát zřetel. V obou společnostech pracují pouze lidé, ehm :-), tudíž k poškození během přepravy může kdykoliv dojít, byť se snažíme balit balíčky velmi pečlivě a k těmto situacím dochází ojediněle. 

V případě problémů s doručením či dotazem na data doručení nás neváhejte kontaktovat na +420 226 254 194 nebo +420777270058.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace