0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

DOPRAVNÉ A BALNÉ SPOKOJENÝ KŮŇ

Dopravné a balné

Posíláme těmito dopravci: GLS (pouze ČR), Česká pošta (pouze ČR), WEDO (pouze ČR), GLS (Slovensko) 

Dopravné a balné se řídí dle hmotnostních skupin ceníkem dopravců a náklady na obalový materiál. Konečnou hodnotu dopravného uvidíte před finalizací objednávky.

Pro objednávky na Slovensko můžete využít náš slovenský obchod Spokojný koň SK.

Platba

bankovním převodem: zdarma

platební kartou: zdarma

dobírkou: 30,- Kč

DOPRAVA ZDARMA GLS a WEDO V RÁMCI ČR OD CELKOVÉ HODNOTY OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ 1500,- KČ (s výjimkou nadměrných zásilek typu pytlů krmení atd.)

 

Pro ty, kdo si můžou počíst :-) :

V průběhu objednávání budete navedeni, zda chcete zvolit platbu předem na účet, kartou či hotově při převzetí zboží (dobírkou). Po dokončení objednávky na Vámi zadanou emailovou adresu obdržíte automaticky generovaný email s potvrzením objednávky. Po přijetí platby na účet bude zásilka nejpozději následující den expedována. Podnikatelský účet je vedený u Waldviertler Sparkasse, kterou v roce 2021 "sežrala" Spořka, tudíž pomaličku přecházíme na účty České spořitelny, což bude v roce 2022 dokončeno. K mezibankovním převodům je ze zákona určena lhůta 3 pracovní dny. Většinou jsou peníze na našem účtu druhý den po zaplacení, nicméně se může stát, že dojde k prodlevě. Spěcháte-li na vyřízení objednávky (nemáte už repelent, Váš kůň se už drbe), zvolte pro jistotu platbu kartou či dobírkou a ještě lépe nám to, že na objednávku opravdu spěcháte, sdělte do poznámky. Uděláme, co budeme moci!

Česká pošta je přepravce vhodný mimojiné pro ty, kteří si nejsou jisti, zda v době dodání zboží budou na uvedené adrese, neví, co s volným časem, nebo z jiného důvodu preferují klasiku. Pokud nebudete doma zastiženi, bude Vám do poštovní schránky vloženo oznámení o uložení zásilky na Vaší poště, kde si ji můžete po následujících 7 dní vyzvednout. Nebudeme vám zastírat, že vám v některých městech lísteček vloží do schránky i v případě, že doma celý den čekáte právě na balíček. Přestože jsme služeb České pošty v minulých letech hojně využívali  (několik prvních let byla naším jediným dopravcem), počet balíků zaseklých na depu, neuznaných reklamací u přepravou zničených balíčků, absolutní neschopnost konkurovat cenou služby jiným dopravcům, nedoručování balíčků na adresu a neustálé automatické zdražování, nás donutil s touto společností omezit spolupráci a hledat i jiné dopravce, které navíc zákazníci v drtivé většině preferují. Pokud Vám z nějakého důvodu nevyhovuje přeprava kurýrem, balíček Vám poštou zašleme. Vzhledem k nízkému počtu odcházejících balíčků jsme ale nedosáhli na zvýhodněnou cenu poštovného, takže...za draho a přijde to Bůh ví kdy....Mrzí nás to a věřtě, že i my budeme raději, když si vyberete levnějšího, jiného dopravce. A to ani nemluvím, že občas se nějak záhadně nepovede svézt předem naplánovaný a avizovaný svoz zásilek od nás ze skladu...Pokud jste si vybrali poštu a náhodou, ale vážně úplně nepředpokládanou náhodou se stalo, že Vám nebyl balík doručen druhý den od odeslání od nás...nezlobte se na pošťáky pěšáky. Oni za ten dinosauří systém nemůžou :-( (pokud tedy dinosauří systém nehájí...pak, s naším posvěcením, si neberte servítky!), stěžujte si a reklamujte, reklamujme, pomůžeme Vám!

Zvolíte-li dodání kurýrem, bude Vám zboží v drtivé většině případů doručeno přepravcem do 24 hodin od předání balíku. Přepravce vybíráme dle nejvýhodnějších podmínek pro každou objednávku, nejčastěji využíváme služeb GLS přes platformu zaslat.cz nebo WEDO. WEDO je bývalý In-Time, který koupil mall.cz a maká na zlepšení reptutace, kterou In-Time celkem v minulých letech kapánek podělal. Obecně se jim to daří, jen středočeská oblast je jakési unikum, asi působiště nedefinovatelné a nepřekonatelné fyzikální síly, která balíčky prostě nutně musí ten jeden den na depu povinně zadržet jako přikované (info sezona 2021). Jinak ale frčí skoro jako GLSka a výrazně lépe, než In-Time v minulých letech. O doručení balíčku budete předem telefonicky kontaktováni řidičem. Mnohdy je s konkrétním řidičem možné operativně dohodnout doručení na jinou adresu - v rámci města samozřejmě :-), předání sousedům atd., z našich zkušeností vycházejí poměrně vstříc, ale pořád je to o lidech. Oni ti borci v autech toho taky mají plné brejle, takže pokud víte z předchozích zkušeností, že zrovna "ten váš kurýr" není předobrazem idiocie, buďte na ně, prosím, hodní :-). 

Pokud je balíček jakkoliv viditelně poškozen, či z něj něco vytéká, nepřebírejte jej, případně jej prosím otevřete pouze za účasti pracovníka přepravní společnosti a sepište protokol. Na pozdější reklamace porušeného balíčku, který jste si přebrali, nemůžeme bohužel brát zřetel. V obou společnostech pracují pouze lidé, ehm :-), tudíž k poškození během přepravy může kdykoliv dojít, byť se snažíme balit balíčky velmi pečlivě a k těmto situacím dochází ojediněle. Automatickou třídičku dají námi zabalené balíky "s prstem v nose". Frustrovanému metráku libového hovězího nebo blbé náhodě by stejně nestačil ani olověný obal, takže semtam se zkrátka stane, že se něco poškodí. Ale naštěstí vážně jen v jednotkách případů ročně.Tedy u kurýrů, poštu nekomentujeme.

V případě problémů s doručením či dotazem na data doručení nás neváhejte kontaktovat na +420 226 254 194 nebo +420777270058.