0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Bílý kyblík k výrobě pasti na mouchy Sticky Trap, Set 3 ks

Sticky Trap Past na mouchy a hovada - bílý kyblík   Sticky Trap Past na mouchy a hovada - bílý kyblík   Sticky Trap Past na mouchy a hovada - bílý kyblík  
Výrobce: Sticky-trap
EAN: 0660042355720
Kat. číslo: 2083
Dostupnost: SKLADEM
Varianta:
Cena: 471 Kč


ks

POPIS

Bílý kyblík pro aplikaci Sticky Trap Lepu na ovády k vytvoření Sticky Trap Pasti na mouchy.

Umístěte bílý kyblík do místnosti nebo venkovních prostor ideáně tak, aby jej prosvicovalo světlo z nějakého průzoru či okna. Past láká mouchy svou světlou barvou v tmavším prostoru. Umístění v kuželu světla pronikajím z okna účinek umocní. 

Po zanesení bílého kyblíku ulovenými mouchami jej lze snadnou oškrábat špachtlí a nanést novou vrstvu lepidla. Past je tak levná a ekologická v porovnání s běžně prodávanými mucholapkami.

Podívejte se na video z aplikace.

Kyblík je dodáván provrtaný s provázkem a skobičkou k zavěšení, tedy již kompletně připravený k použití.

Není dodáván se Sticky Trap lepem.

!!!!!! Interní poznámka: Prosím vás, toto jsou tři normální, předvrtané bílé kyblíky s provázkem a skobičkou, které po natření Sticky trap lepem suprově fungují jako dobře dimenzovaná mucholapka (ne hovadolapka, kor v maštali uvnitř, kam hovado zapluje fakt jenom omylem) . Jsou nachystané pro nás líné a pro zastánce metody "žasr", tedy "žádný s.aní", kterým i provrtat kyblík trvá půl roku a pak jim ještě praskne. Některé to možná překvapí, ale kyblíky jsou vážně bílé. Obyč otravné muchy to tak maj rády. Takže jestli mi ještě někdo, kdo si objedná bílé kyblíky bude reklamovat (!) bílé kyblíky, protože jsou mají tu vadu, že jsou bílé...už mě vážně odvezou a budete mít po eshopu :-P !!!!!!!!