0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Bucas BuzzOff Zebra Rain Full Neck síťovaná deka i do deště, velikost 125

Bucas BuzzOff Zebra Rain Full Neck síťovaná deka i do deště   Bucas BuzzOff Zebra Rain Full Neck síťovaná deka i do deště  
Výrobce: Bucas
Kat. číslo: 5004
Dostupnost: není, bude objednáno
Varianta:
Cena: 3 936 Kč


ks

POPIS

Tak jo, je to tady :-). Zařazujeme do prodeje Bucasky. Ověřeny našimi koňmi :-) - výrobce Bucas totiž léty vychytal mouchy (třeba přezky, u zebřích variant šisování) a teď už stojí za ty peníze. Doby, kdy BuzzOff stávala téměř 4000,-  + do týdne pár korun za nové přezky + čas, už jsou prostě PRYČ :-).

Bucas prostě bude Rolls Roycem mezi dekami a asi budou vždy napřed před ostatními výrobci. A zase to vychytali. Zkombinovali dokonalou pláštěnku s dokonalou síťovkou a je z toho perfektní deka na léto, kdy se horko střídá se silnými dešti, případně kolikrát prší, či doslova chčije :-) několik dní v kuse. Známe naše červny....horní část deky je z prodyšného, ale zároveň voděodolného (resp. vodoodpuzujícího) materiálu, který je navrch překryt patentovanou vrstvičkou teflonu. Z pláštěnkových metriálů to nejlepší, co je na trhu. Materiál sám o sobě odráží sluneční paprsky a redukuje tak UV záření. Deka dýchá a koni nepromokne to nejcitlivější: záda. Boky jsou pak z klasické poctivé, dvojité síťoviny (rychle schne), která nepropustí ani tiplíka a naprosto bezkonkurenční prodyšné podložení prsou, měkké, ale uvnitř zase s prodyšnou membránou.... Dostatečně velký, odnímatelný břišní díl s gumičkami (viz. přidaný obrázek), který tak nestahuje deku v oblasti loktů a pomáhá deku spolu se zápinkami na zadních držet na správném místě. Krční díl s třemi poctivými suchými zipy s gumičkou plynule navazuje...a široký kryt ocasu už je jenom třešničkou na dortu. Jo. Teď už je to prostě hodně dobrá deka.

Maska není součástí deky.

 

POZOR, pokud deku potřebujete pro muchaře: silně drbající se koník může na některých místech časem poškodit teflonovou vrstvu. Při velmi silných, delších deštích by mohla začít po nějaké době prosakovat. Prosím, kontrolujte vašeho koně v takových lijácích (zejména bude-li deka např. v oblasti kohoutku a kořene ocasu viditelně odřená)  a v případě nutnosti obnovte nepromokavost horní vrstvy impregnací.

DOSTUPNÉ VARIANTY

  označení dostupnost cena
velikost 125
není, bude objednáno
3 936 Kč
Velikost 135
není, bude objednáno
3 936 Kč
Velikost 145
není, bude objednáno
3 936 Kč
Velikost 155
není, bude objednáno
3 936 Kč
Velikost 165
skladem
3 936 Kč