0

Bylinkový liz, ks (Balení, 1 kg)

Výrobce: Stiefel
EAN: 4037877091516
Kat. číslo: 1001545
Dostupnost: SKLADEM
Balení:
Varianta:
Cena: 314 Kč


ks

POPIS

Oblíbený sladký liz pro koně s přírodními bylinkami. Jednoduše upevněte pomocí provazu do boxu nebo přístřešku a bude sloužit koním jako chutná zábava nadupaná bylinkama.  Liz podávejte při kašli, dýchacích potížích, při výkyvech počasí na podzim a na jaře nebo použijte jako hračku do boxu. Liz chutná podobně jako Stieflácké bylinkové bonbony, akorát nejde strčit celý do pusy :-/. Nicméně, máte-li koně obézu, IR, EMS a já nevím co ještě, kupte mu raději Bronchial, minerální multivitamínový liz od S.I.N. HELLAS (solný liz). Tahleta Stiefel sladká dobrota je přece jen na bázi cukru. Ale je to moc dobrý :-) 

SLOŽENÍ: cukr, glukózový sirup, přírodní anýzový olej, směs bylinek (kopřiva - nať, tymián - nať, fenykl – plody, borovicové jehlice, proskurník – kořen, skořice – kořen, jitrocel, echinacea, svatojánský chléb, pukléřka islandská, šalvěj – lístky, puškvorec – kořen, lípa – květ)

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 0,4 %, hrubé oleje a tuky 2,6 %, vláknina 5,9 %, hrubý popel 12 %, cukr celkový 74,3 %

KRMNÝ NÁVOD: Zkrmujte dle potřeby

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace