0

Cashel Crusader Síťové kamaše Leg Guard, Cob - pár

Výrobce: Cashel
Kat. číslo: 301120
Dostupnost: na dotaz
Varianta:
Cena: 1.040 Kč


ks

POPIS

Špičková ochrana nohou vašeho miláčka proti obtížnému hmyzu a sluníčku od profesionálů z Cashelu. Síťové kamaše jsou vyrobeny z podobného materiálu, jako maska.  Okraje, přiléhající k noze koně a zadní část spěnky jsou měkce polstrované. Anatomický střih a 4 silné suché zipy zajišťují, že se kamaše na noze netočí, nesjíždí a pro koně je těžké je samostatně sundat. Doporučené pro muchaře, nerváky z hmyzu (a nemusí být muchaři) a zejména koně, kterým UV paprsky způsobují na bílých nohách dermatitidy a jiné potíže.

V nabídce pouze velikosti Cob a Horse. Velikost Horse ze zkušenosti sedí i teplokrevníkům, pokud to nejsou vyloženě mamuti. Balení obsahuje jeden pár kamaší.

 

Popis velikostí:

Velikost COB: určena pro koně s obvodem spěnkového kloubu max cca 32 cm, délka přední/zadní holeně od středu spěnkového kloubu POD! karpální/tarzální kloub max. cca 18 cm (celková délka kamaší je 34 cm)

Velikost HORSE: určena pro koně s obvodem spěnkového kloubu max cca 35 cm, délka přední/zadní holeně od středu spěnkového kloubu POD! karpální/tarzální kloub max. cca 21,5 cm (celková délka kamaší je 38 cm)

DOSTUPNÉ VARIANTY

  označení dostupnost cena
Cob - pár
na dotaz
1.040 Kč
Horse - pár
na dotaz
1.040 Kč
Teplokrevník - pár
skladem
1.040 Kč
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace