0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Chladivá koupel pro koně Absorbine Cool down, láhev 946ml

Výrobce: Absorbine
EAN: 8594188890149
Kat. číslo: 1122
Dostupnost: SKLADEM
Varianta:
Cena: 1 075 Kč


ks

POPIS

Bylinné ochlazení po práci. Přírodní osvěžení s 12 bylinami & esenciálními oleji pro koně. Koupel pro otírání koně houbičkou.

  • Jemně ochlazuje a osvěžuje
  • Pečuje o kůži a srst 
  • Zklidňující aromaterapie 
  • Receptura BEZ MÝDLA pro každodenní použití 
  • Koncentrát k výrobě více než 120 litrů

CoolDown je vhodný k ochlazení koně po práci nebo jen v horkých dnech. Protože se jedná o bezmýdlovou recepturu s výtažky a oleji z 12ti bylin, je v doporučeném ředění vhodná i pro citlivé koně.

Na vlastních muchařích vyzkoušeno. Lze používat denně jako koupel, která se nemusí oplachovat (větší půlka panáku do cca 4 litrů vody, promíchat, netřepat :-)), nebo jsme vyzkoušeli toto ředění nalít do spreje a používat k ochlazení jako sprej - a taky to není vůbec špatné :-). I když bez mýdla, tak při použití jako koupel (stírat koně houbou namočenou v ředěném přípravku) dobře čistí zbytky potu. Pár bublinek, které se při míchání udělá, mají na svědomí obsažené rostlinné oleje. Právě tyto rostlinné oleje (přípravek není mastný a ani kůň po jeho použití není) zklidňují kůži a pěstí srst. Kůň ale po použití samozřejmě není mastný :-), ale božsky voní!

Repelentní účinek není výrobcem deklarován, nicméně já být moucha, tak se na to aspoň chvíli vykašlu :-)

NÁVOD K POUŹITÍ: Vysoce koncentrovaný přípravek! 30 ml přípravku nařeďte cca 4 litry vody, poté naneste houbou nebo postřikem na nohy a tělo. Neoplachuje se. Vzhledem k obsahu bylinných výtažků může CoolDownTM po přidání vody lehce pěnit. Případná pěny vyprchá po několika minutách.

SLOŹENÍ: Voda, přírodní alkohol, rozmarýnový olej, levandulový olej, mátový olej, arnikový extrakt, extrakt z kořene celeru, extrakt z vrbovky úzkolisté, aloe vera šťáva, kafrovník lékařský, olej z listů hřebíčku, lobelkový olej, kašťový olej, olej z levandule lékařské, vilín, barvivo 

UPOZORNĚNÍ: Pozor, vysoce hořlavá kapalina a páry. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Používejte v souladu s návodem. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. Koncentrát před zředěním může způsobit alergickou reakci, vyhněte se jeho kontaktu s kůží, očima a sliznicemi, neinhalujte výpary. Při styku s kůží nebo při zasažení očí: Omyjte velkým množstvím vody. Přetrvává-li podráždění kůže nebo očí, vyhledejte lékaře.

Pouze pro vnější použití. Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Nepoužívat u koní, jejichž maso je určeno pro lidskou spotřebu.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte bezpečně uzavřené při pokojové teplotě.  Uchovávejte mimo dosah dětí. 

OBSAH: 946 ml koncentrátu

DRŽITEL ROZHODNUTÍ O SCHVÁLENÍ A VÝHRADNÍ DISTRIBUCE V ČR: Ghoda s.r.o., Husinecká 10, 13000 Praha

Č. SCHVÁLENÍ:  075-18/C