0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Gastri Vet pelety pro zdravý koňský žaludek (Balení, 2 kg)

NAF Gastri Vet pro ochranu žaludku pelety  
Výrobce: NAF
EAN: 5032410119510
Kat. číslo: 3006032
Dostupnost: SKLADEM
Balení:
Cena: 2 811 Kč


ks

POPIS

Pětihvězdičková léčba pro koně trpící žaludečními vředy. 

Žaludek koně je zvláště citlivý a stává se podrážděným, v souvislosti se stresovými faktory, jako je změna ustájení, změny počasí, stres při závodech, zraněních, vetrinárních zákrocích, náročné cestování a stres související s tréninkem. GastriVet byl vyvinut pro krmení přesně v těch obdobích, kdy je koňský žaludek namáhaný.

GastriVet je ideální pro všechny sportovní a výkonnostní koně, kteří jsou pravidelně vystaveni takovým potenciálním stresovým faktorům. Podporuje zdravé trávení, podporuje přirozené ochranné procesy žaludku, podporuje neporušenou žaludeční sliznici a neutralizuje přebytečné kyseliny. Tímto způsobem Gastrivet podporuje zdraví a stresovou odolnost citlivého žaludku koně.

Podporuje přirozený protizánětlivý proces.

Produkt GastriVet pelety je založen na čistě přírodní receptuře vyvinuté předními odborníky na výživu a doporučované špičkovými veterináři.

Klinicky ověřené účinky spočívají zejména v možné podpoře zdravé střevní mikroflóry, potlačování zánětlivých procesů, ochraně žaludečních stěn před účinky žaludečních kyselin a vyrovnávání pH. Je ideálním řešením pro závodní či sportovní koně.

Pomáhá po ošetřování za pomoci žaludeční sondy. Pro zdravou rovnováhu pH a zmírnění kyselosti. Pomáhá udžet celistvou sliznici žaludeční stěny bez vředů. GastriVet může být použit jako pomoc pro rychlé zotavení po veterinárním zákroku jako součást renkonvalescence.

Doplňkové krmivo pro koně.

Složení:
Semeno pískavice řecké seno, psylium semeno, fosforečnan vápenatý, pšeničná bílkovina, proskurník lékařský listy, vojtěška, řepkový olej, pivovarské kvasnice, vitánie snodárná, oxid hořečnatý, lékořice, propylenglykol, chlorid sodný, máta, mrkev (sušená), droždí , Inulin, bobule omicha, slupky plodů šípku, semena ostropestřce, listy pampelišky, kurkuma, chlorela (sušená), houby (sušené), zázvor, listy ginkgo, rozmarýn, lněný olej, stearát vápenatý.

Doplňkové látky na 1kg:
Stopové prvky: Síran zinečnatý, monohydrát 3b605 (2 770 mg) 969 mg zinku

Vitamíny: Vitamin E 3a700 370 I.U.

Pro zlepšení stravitelnosti: Saccharomyces cerevisiae NCYC Sc47 4b1702 1,24x1011 cfu

Emulgátory: Hydrolyzované lecitiny 1c322ii 31,200 mg

Nosič: 317 000 mg bentonitu 1m558i

Analytické složky:
Hrubý protein 14,4%, hrubé oleje a tuky 6,8%, hrubý popel 40%, hrubá vláknina 5,7%, kyselinou nerozpustný popel 21,4%, sodík 0,8%, vápník 3,5%, fosfor 1,6%

Krmný návod:

Krmte chutné pelety GastriVet denně na doporučení svého veterináře, pro uklidnění a podporu zdravého prostředí žaludku. Zavádějte postupně do krmné dávky.

Podávejte při a po operacích či jiných zásazích do trávicího ústrojí.

Pětihvězdičková léčba pro koně trpící žaludečními vředy. Cílená podpora střev pro zdravé prostředí, sliznice a celkové zdraví žaludku. S NAF BioG pomáhá udržet celkové zdraví trávicího traktu.

Rovnoměrně rozdělte do denní krmné dávky. Nepřekračujte doporučené dávky.

Koně a poníci g za den:
První týden: 268g, 4 odměrky
Druhý a třetí týden: 201g, 3 odměrky
Udržovací dávkování 67g, 1 odměrka