0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Koupel ve spreji pro koně 5 v jednom bez použití vody Absorbine Miracle groom (Lahev s rozprašovačem, 946 ml)

Výrobce: Absorbine
EAN: 8594188890062
Kat. číslo: 1115
Dostupnost: SKLADEM
Balení:
Cena: 822 Kč


ks

POPIS

Další s našich oblíbených "must have" v putztašce od podzimu do jara. Hele jako samo se to neudělá. Pořád to jsme my, kdo musí z koně špínu dostat. Ale Miracle Groom jakoby vytáhne špínu, pot, prach od kůže směrem nahoru a pak jde jednoduše vykratáčovat. Kůň zůstane čistý a lesk pak na něj použít můžete, ale nemusíte. Mimochodem, víte jak málo budete muset prát podsedlovky, případně deky, když budete koně plus mínus udržovat Miracle Groomem? :-D

Miracle Groom® je přípravek 5v1, který srst koně čistí, vyživuje, zbavuje zápachu, rozčesává hřívu a ocas a dodává srsti a žíním hedvábný lesk. To vše v jedné aplikaci a bez použití vody.

- Sprej je připraven k použití bez nutnosti příprav či ředění

- Použití bez vody je skvělé pro zimní měsíce nebo v místech, kde je doprava vody problematická

- Zajišťuje srsti jasný lesk bez zatěžujících mastných či lepivých reziduí

- Určen pro očistu celého těla nebo jen znečištěných partií či jednotlivých skvrn 

- Doporučen pro koně, psy, ovce, lamy a krávy

- Odstraňuje skvrny a rozjasňuje barvu

- Možné je použití i na deky či nástroje k čištění k eliminaci statické elektřiny

NÁVOD K POUŽITÍ: Před použitím protřepejte. Pro odstranění skvrn: nasprejujte lehce na hadřík a pečlivě vmasírujte proti směru růstu srsti, po chvíli normálně vykartáčujte. Pro každodenní čištění: Lehce nasprejujte na kartáč, kterým koně čistíte. Pro vyčištění a rozčesání hřívy a ocasu: Nasprejujte přímo na žíně a pročešte.

UPOZORNĚNÍ: Pozor, hořlavina! Vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi, při zasažení očí vymývejte proudem vody a vyhledejte lékaře. Pouze pro vnější použití.

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte v suchu a chladnu. Uchovávejte mimo dosah dětí

SLOŽENÍ: nízkovroucí hydrogenovaný benzín, siloxany.

Tento produkt podléhá při dovozu schvalovacímu procesu podřízenému Ministerstvům zemědělství a zdravotnictví. Firma Ghoda s.r.o. je jediným schváleným oprávněným dovozcem těchto produktů Absorbine do České republiky. Údaje o dovozci a číslo schválení jsou povinně uváděny na etiketě každého produktu. Výrobky, které neobsahují tyto údaje na etiketě, jsou dovezeny do ČR nelegálně a nesplňují vysoké standardy kvality společnosti Absorbine. Často se jedná o falzifikáty, prošlé či ředěné zboží. Jejich použitím můžete ohrozit zdraví Vašeho koně.

Absorbine Miracle groom Koupel ve spreji 5v1 číslo schválení: 086-16/C

Balení: lahev s mechanickým rozprašovačem 946 ml.