0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Lesk a rozčesávač na srst, hřívu i ocas Absorbine ShowSheen, NOVÁ láhev s rozprašovačem (Lahev s rozprašovačem, 946 ml)

Výrobce: Absorbine
EAN: 8594188890093
Kat. číslo: 1110
Dostupnost: SKLADEM
Balení:
Cena: 759 Kč


ks

POPIS

Kdo jednou zkusil, už nechce jinak...že se kůň nádherně leskne, více, než po použití jiných lesků, je bonus. Ale ten čas, který ušetříte u pucování...můžete třeba prokydat. Nebo si vyčistit cajky, ať zašlé na vyleštěném koni nevypadají tak blbě :-)

Že ShowSheen Lesk a Rozčesávač používá olympijská vítězka Ch. Dujardine na Valegra už je profláknuté :-).

Unikátní, lehká receptura jemně obaluje každý chloupek či žíni koně tak, aby byly lehce rozčesatelné, a zároveň její vyživující složka zamezuje efektu elektrizovaných, rozlétaných žíní.

  • Jedinečná receptura, která zanechá srst koně ve skvělém lesku po dobu jednoho týdne

  • Hedvábné proteiny posilují hřívu a ocas

  • Provitamíny vyživují srst

  • Podporuje růst srsti a žíní, žíně se po ošetření méně lámou

  • Odpuzuje prach a špínu

  • Chrání před skvrnami od hnoje, moči, trávy

  • Zkracuje dobu hřebelcování až o 80%

  • S jemnou vůní santalového dřeva a jasmínu

  • Je nejprodávanějším leskem ve více než 25 zemích po celém světě.

  • Usnadňuje stříhání koní, srst strojkem lépe prokluzuje, strojek se méně tupí a méně zahřívá

NÁVOD K POUŽITÍ: Před použitím protřepejte. Pro nejlepší výsledky nanášejte na umytého, mokrého koně, ze kterého jste předtím setřeli přebytečnou vodu stěrkou na pot. Ale i na suchého to jde a jak :-). Nasprejujte na srst a vmasírujte proti směru růstu srsti dlaní nebo hřbílkem. Nasprejujte na hřívu a ocas, pročešte a nechejte uschnout. Nesmývejte. Prosím vás, nesprejujte lesk do podsedlové oblasti, pokud na koni jezdíte, jinak pojedete vy... jak kuny :-) 

Pro každotýdenní udržovací lesk již pouze nasprejujte koně suchého a lehce vykartáčujte. Pro rozčesání hřívy a ocasu nasprejujte, nechejte uschnout a pak rozdělujte spletenou hřívu a ocas, vyčešte. Výborná, převýborná věc na rozčesávání kudlibabek (bodláků) a úplně nejlepší prevence před bodlákama :-). Pokud se váš kůň vrátí po několika týdnech z pastvy v kondici "bezdomovec" a kudlibabky jsou už fakt hodně zadredované, umně zapravené do něčeho, co kdysi byla hříva a máte pocit, že i ten nejlepší lesk je na tuhle nádheru krátký, ještě pořád nesahejte po nůžkách a mrkněte na ShowSheen Gelový rozčesávač. 


UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte v sedlové oblasti. Pouze pro zvířata.

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte při teplotě do 48°C. Chraňte před mrazem. Chraňte před dětmi.

SLOŽENÍ: Voda, extrakt jasmínu a santálového dřeva, hedvábné proteiny

Láhev s rozprašovačem 946 ml

Tento produkt podléhá při dovozu schvalovacímu procesu podřízenému Ministerstvům zemědělství a zdravotnictví. Firma Ghoda s.r.o. je jediným schváleným oprávněným dovozcem těchto produktů Absorbine do České republiky. Údaje o dovozci a číslo schválení jsou povinně uváděny na etiketě každého produktu. Výrobky, které neobsahují tyto údaje na etiketě, jsou dovezeny do ČR nelegálně a nesplňují vysoké standardy kvality společnosti Absorbine. Často se jedná o falzifikáty, prošlé či ředěné zboží. Jejich použitím můžete ohrozit zdraví Vašeho koně.

Absorbine ShowSheen Lesk a Rozčesávač číslo schválení: 180-16/C