0

Lesk a rozčesávač na srst, hřívu i ocas Absorbine ShowSheen, NOVÁ láhev s rozprašovačem (Lahev s rozprašovačem, 946 ml)

Výrobce: Absorbine
EAN: 8594188890097
Kat. číslo: 1110
Dostupnost: SKLADEM
Balení:
Cena: 629 Kč


ks

POPIS

Kdo jednou zkusil, už nechce jinak...že se kůň nádherně leskne, více, než po použití jiných lesků, je bonus. Ale ten čas, který ušetříte u pucování...můžete třeba prokydat. Nebo si vyčistit cajky, ať zašlé na vyleštěném koni nevypadají tak blbě :-)

Že ShowSheen Lesk a Rozčesávač používá olympijská vítězka Ch. Dujardine na Valegra už je profláknuté :-).

Unikátní, lehká receptura jemně obaluje každý chloupek či žíni koně tak, aby byly lehce rozčesatelné, a zároveň její vyživující složka zamezuje efektu elektrizovaných, rozlétaných žíní.

NÁVOD K POUŽITÍ: Před použitím protřepejte. Pro nejlepší výsledky nanášejte na umytého, mokrého koně, ze kterého jste předtím setřeli přebytečnou vodu stěrkou na pot. Ale i na suchého to jde a jak :-). Nasprejujte na srst a vmasírujte proti směru růstu srsti dlaní nebo hřbílkem. Nasprejujte na hřívu a ocas, pročešte a nechejte uschnout. Nesmývejte. Prosím vás, nesprejujte lesk do podsedlové oblasti, pokud na koni jezdíte, jinak pojedete vy... jak kuny :-) 

Pro každotýdenní udržovací lesk již pouze nasprejujte koně suchého a lehce vykartáčujte. Pro rozčesání hřívy a ocasu nasprejujte, nechejte uschnout a pak rozdělujte spletenou hřívu a ocas, vyčešte. Výborná, převýborná věc na rozčesávání kudlibabek (bodláků) a úplně nejlepší prevence před bodlákama :-). Pokud se váš kůň vrátí po několika týdnech z pastvy v kondici "bezdomovec" a kudlibabky jsou už fakt hodně zadredované, umně zapravené do něčeho, co kdysi byla hříva a máte pocit, že i ten nejlepší lesk je na tuhle nádheru krátký, ještě pořád nesahejte po nůžkách a mrkněte na ShowSheen Gelový rozčesávač. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace