0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Lněné pokrutiny - granulát, Granulát sáček 5 kg

Akční cena
Stiefel Len pelety / granulát pro lepší srst a zažívání, sáček 5 kg   Stiefel Len pelety pro lepší srst a zažívání, sáček 5 kg  
Výrobce: Stiefel
EAN: 4037877100515
Kat. číslo: 1001115
Dostupnost: SKLADEM
Varianta:
Akční cena: 479 Kč
AKCE


ks

POPIS

Len-pelety nebo granulát pro lepší srst a zažívání. Lněné semínko a výrobky z něj (extrudáty, granule, peletky a oleje) působí pozitivně na kůži a srst.

Lněný granulát i pelety jsou získávány lisováním lněných semen za studena a jsou stále bohaté na omega 3 mastné kyseliny, zejména alfa linolenovou (C18:3), vitamín A, vitamín E a vitamín D. Len pelety/granulát má oproti lněnému oleji výrazně sníženou tukovou složku (asi o 30%).

Stiefel Len – granulát i pelety je lněné semínko již připravené ke zkrmování bez nutnosti další úpravy. Takto upravené lněné semeno je dobře poživatelné i stravitelné, koním chutná. Díky vysokému obsahu hlenotvorných látek se můžou Stiefel lněné produkty pozitivně projevit na celkovém zažívání koní. Navíc obsahuje podpůrné látky pro výměnu srsti. Velmi doporučujeme celoroční krmení koním s kožními potížemi a/nebo sklony ke kolikám. U zdravých jedinců lněné semínko podpoří správnou výměnu srsti, která je pro organismus koně velmi náročná.

V nabídce vyberte, zda preferujete drobnější granule nebo větší peletky. Větší peletky používáme i jako pamlsky do kapsy. 

Krmný návod: velký kůň 600 a více kg: 100 g denně  (5 kg = 50 dní