0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Repelent RP1 pro koně a jezdce - ekonomické balení, Kanystr 2,5l

Repelent Stiefel RP1 na koně a jezdce, ekonomické balení kanystr 2,5l   Etiketa Stiefel RP1 kanystr ekonomické balení   Etiketa Stiefel RP1 kanystr ekonomické balení  
Výrobce: Stiefel
EAN: 4037877078029
Kat. číslo: 1001761
Dostupnost: SKLADEM
Varianta:
Cena: 2 005 Kč


ks

POPIS

Stiefel Repelent RP1 - Ekonomické balení repelentu pro koně a jezdce nesmrdí, účinkuje. Žádný odér rozemletých vajglů nebo citronu, který vám vleze do dutin a zůstane až do večera :-). Nic, jen dlouhotrvající aktivní ochrana proti obtížnému hmyzu představuje pro koně i pro jezdce úlevu po několik hodin – a hlavně nesmrdí, je bez zápachu! Několik hodin trvající ochrana před hovady, muchničkami, komáry a klíšťaty.

Hmyz silně reaguje na pachy. V létě, čím víc se kůň potí, tím víc přitahuje hmyzu. Většina repelentů působí na principu vytváření nepříjemného zápachu (mnohdy odpudí víc, než jen hmyz :-) ) Účinná složka repelentů RP1 – icaridin, je pachově téměř neutrální a nezatěžuje tedy lidi ani koně nepříjemným zápachem. Je často používanou účinnou látkou i v repelentech pro lidi. Hmyz vnímá pach jinak. Molekuly látek rozpuštěných ve vzduchu se váží na receptory a spouštějí v případě icaridinu odpuzující nervovou reakci. Jako repelentní látka odpuzuje icaridin hmyz, aniž by jej zabíjel. Při nanesení RP1 na srst se vybuduje díky těkavosti účinné látky tenká ochranná vrstva, která chrání po několik hodin. K tomu je účinná látka Icaridin velice jemná ke kůži, takže se používá i pro humánní přípravky.

Tento přípravek neobsahuje zakázané látky dle antidopingových pravidel FEI pro rok 2019.


Repelent RP1 se prodává jako sprej v 500 ml lahvi s rozprašovačem nebo v menší sprejík 75 ml pro přesnější aplikaci a na cesty, pro větší spotřebu je vhodné zakoupit ekonomické balení v kanystru 2,5 l. Dále je k dostání Roll on, ideální balení do kapsy, na cesty s vaším čtyřnohým přítelem nebo k aplikaci do uší a RP1 gel pro přesnější aplikaci.

Nejúčinnější aplikací je kombinace spreje a gelu. RP1 sprej se postará o větší plochy jako krk, záda či trup, kam jej můžeme aplikovat plošně střičkou. RP1 gel nanášíme na místa nevhodná pro plošné sprejování jako na hlavu, kolem očí a nozder nebo na břicho. Sprejováním oblasti břicha skončí mnohdy více repelentu na zemi, než na koňském břiše. Nanesením gelu houbičkou se dostane účinná látka přesně tam, kde má působit, bez zbytečných ztrát.

POUŽÍVEJTE REPELENT BEZPEČNĚ. PŘED POUŽITÍM SI VŽDY PŘEČTĚTE ÚDAJE NA OBALU A PŘIPOJENÉ INFORMACE O PŘÍPRAVKU.

Číslo schválení: MZDR 1819/2018/SO

VAROVÁNÍ. Hořlavá kapalina a páry. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Proveďte opatření proti výbojům statické elektřiny. Chraňte před slunečním zářením. Skladujte na dobře větraném místě. Odstraňte obsah/obal odevzdáním ve sběrně nebezpečného odpadu. Nevylévejte do kanalizace.

UPOZORNĚNÍ:Uchovávejte nádobu těsně uzavřenou. Neaplikujte pod sedlo před ježděním, pod těžkou deku nebo pod oblečení. Neaplikujte na otevřená poranění nebo poškozenou kůži. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nevdechujte aerosoly. Pouze pro vnější použití.