0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Šalvěj (Sáček, 500 g)

Stiefel Šalvěj pro dýchací cesty a trávení, sáček 500 g  
Výrobce: Stiefel
EAN: 4037877037026
Kat. číslo: 1001055
Dostupnost: SKLADEM
Balení:
Cena: 341 Kč


ks

POPIS

Stiefel Šalvěj řezaná, dobrá pro dýchací cesty a trávení. A překvápko: je vhodná pro vnější použití proti vosím a jiným hmyzím štípnutím.

Původem z hor jižní Evropy. Šalvěj pomáhá žaludečnímu a střevnímu traktu stejně jako dýchacím cestám. Je vhodná pro vnější použití proti vosím a jiným hmyzím štípnutím, to si připravte silný macerát, nechte vychladnout, zabalte do plátýnka a přiložte na otok. Obsahuje přírodní éterické oleje, d-kampfer, salviol, salven, betulin, asparagin, hořčiny, borneol, carnosinovou kyselinu, zineol, flavonidy, kyselinu fumarovou, taniny, taninové, kyseliny, pryskyřici, ledol, limonen, mentol, estrogenové látky, kyselinu oleanovou, pinen, sabinol, salicylovou kyselinu, saponiny. U březulí buďte se šalvějí vnitřně opatrní a o užívání se poraďte s veterinářem.

Stiefel bylinková klasika: kvalitní rostliny, kvalitní zpracování, kvalitní obal zaručí špičkovou kvalitu až k vám domů. Žádné rozvažování, přebalování, skladování v nevhodných podmínkách.

Nemusím ale připomínat, že vykazuje-li kůň známky nemoci či dlouhodobé nepohody, je vždy na prvním místě konzultace s veterinářem, že ne?

SLOŽENÍ: 100 % šalvěj lékařská, řezaná

KRMNÝ NÁVOD: velký kůň (600kg): 30 - 50 g denně (500 g vystačí na cca 17 dní)

                             malý kůň 20 - 30 g denně

1 vrchovatá polévková lžíce odpovídá cca 6g

Krmte suché jako přísadu do krmení nebo připravte odvar.