0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Šampón a kondicionér pro koně Absorbine ShowSheen dva v jednom, láhev 591 ml (Lahev, 591 ml)

Výrobce: Absorbine
EAN: 8594188890086
Kat. číslo: 1145
Dostupnost: SKLADEM
Balení:
Cena: 524 Kč


ks

VIDEO Šampón a kondicionér pro koně Absorbine ShowSheen dva v jednom, láhev 591 ml (Lahev, 591 ml)

POPIS

V čem si myslíte, že koupe Charlotte Dujardin Valegra? Jasný :-) Absorbine ShowSheen  2v1 Šampon a Kondicionér hluboce čistí a revitalizuje srst koně při jedné aplikaci, bez nutnosti používání dalšího kondicionéru. Pro-vitaminy vyživují pokožku a srst, posilují žíně ocasu a hřívu, znovuobjevuje jejich lesk.

  • Bez sulfátů a parabenů

  • Složení s vybalancovaným pH, speciálně vyvinuté pro citlivou pokožku koní

  • Lehce se beze zbytků oplachuje.

NÁVOD K POUŽITÍ: Namočte koně :-) (pro hnidopichy: vodou:-) ). Buď aplikujte přípravek přímo na houbu a pak na srst koně nebo nařeďte cca 30 ml přípravku ve 4 l vody a koně umyjte tímto roztokem. První vmasírujte šampon do hřívy a ocasu, pak umyjte zbytek těla. Pečlivě opláchněte. Pokud má na sobě kůň špatně smývatelné skvrny od hnoje, moči či trávy, použijte na tyto skvrny před šamponováním speciální přípravky, které jsou k tomu určeny, např. Absorbine ShowSheen® Odstraňovač Skvrn a Vybělovač Srsti (bezpečný pro jakoukoliv barvu srsti). A aby se ve finále i Váš kůň blýskal jako Valegro, přestříkněte ho nakonec ShowSheen Leskem a rozčesávačem. Mimochodem tak pak vydrží déle čistý, když už jste ho vykoupali :-)

UPOZORNĚNÍ: Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívat u koní, jejichž maso je určeno pro lidskou spotřebu.

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte v suchu a chladu. Uchovávejte mimo dosah dětí.    

SLOŽENÍ: Voda, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Polyquaternium-39, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Glycerin, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Fragrance, Disodium EDTA

Balení: láhev 591 ml

Tento produkt podléhá při dovozu schvalovacímu procesu podřízenému Ministerstvům zemědělství a zdravotnictví. Firma Ghoda s.r.o. je jediným schváleným oprávněným dovozcem těchto produktů Absorbine do České republiky. Údaje o dovozci a číslo schválení jsou povinně uváděny na etiketě každého produktu. Výrobky, které neobsahují tyto údaje na etiketě, jsou dovezeny do ČR nelegálně a nesplňují vysoké standardy kvality společnosti Absorbine. Často se jedná o falzifikáty, prošlé či ředěné zboží. Jejich použitím můžete ohrozit zdraví Vašeho koně.

Absorbine ShowSheen®  2v1 Šampon & Kondicionér číslo schválení: 085-16/C

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace