0

Šampon pro koně Top wash (Láhev, 500 ml)

Výrobce: Stiefel
EAN: 4037877090410
Kat. číslo: 1001745
Dostupnost: SKLADEM
Balení:
Cena: 230 Kč


ks

POPIS

Top Wash je velmi jemný šampon s obsahem výtažků z citronové trávy, heřmánku a pomeranče, hluboce působící a samozřejmě s pH neutrálním. Díky obsahu bylinných výtažků je vhodný k péči zejména o citlivé koně, kteří inklinují k podrážděním kůže či jiným kožním problémům (ekzémy, podlomy). Výtažek z citronové trávy, která je známá svými repelentními, antibakteriálními a hojivými účinky dělá z šamponu vysoce funknční přípravek. Výtažek z pomeranče, který je v šamponu také obsažen, má navíc protizánětlivé účinky. Hodně fandů Leoveťáckého čajovníkového šamponu končí u tohoto Stiefláckého. My taky. Dokonce i ...já nevím, jestli to můžu říct...ale berou je od nás i do ZOO pro slony (jako fakt slony s chobotem, ne jakože velké koně), kteří prý jsou na kosmetiku velmi citliví. A tak jsme rádi, že i sloni jsou rádi :-)

V nabídce máme také Stiefel Top Wash šampón ve spreji, větší balení 750 ml, kdy střička výrazně zjednodušuje aplikaci šamponu třeba do husté hřívy, rousů apod. Pokud z nějakého důvodu svého koně na mytí neuvazujete, nechcete se patlat s šamponem v kyblíku, případně ho lít všude jinam, než jen na houbičku, štvou vás polité lahvičky, pak je TopWash ve spreji přímo pro vás. Složení je však totožné v obou produktech.

Lahvička 500 ml

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace