0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Šampon pro koně Top wash (Láhev, 500 ml)

Stiefel Top wash, šampón pro citlivé koně, láhev 500 ml  
Výrobce: Stiefel
EAN: 4037877090410
Kat. číslo: 1001745
Dostupnost: SKLADEM
Balení:
Cena: 271 Kč


ks

POPIS

Stiefel Top Wash je praktický jemný šampon ve spreji se svěží vůní, určený pro denní péči o srst. Díky praktickému balení může být pohodlně použit a dávkován cíleně na požadovaných místech. K použití na ocas, hřívu a srst. 

Veterinární přípravek pro koně. 

Velmi jemný šampon s obsahem výtažků z citronové trávy, heřmánku a pomeranče, hluboce působící a samozřejmě s pH neutrálním. Díky obsahu bylinných výtažků je vhodný k péči zejména o citlivé koně, kteří inklinují k podrážděním kůže či jiným kožním problémům (ekzémy, podlomy).

Výtažek z citronové trávy, která je známá svými repelentními, antibakteriálními a hojivými účinky dělá z šamponu vysoce funknční přípravek.

Výtažek z pomeranče, který je v šamponu také obsažen, může vykazovat navíc protizánětlivé účinky.

NAŠE ZKUŠENOSTI: Hodně fandů Leoveťáckého čajovníkového šamponu končí u tohoto Stiefláckého. My taky. Dokonce i ...já nevím, jestli to můžu říct...ale berou je od nás i do ZOO pro slony (jako fakt slony s chobotem, ne jakože velké koně), kteří prý jsou na kosmetiku velmi citliví. A tak jsme rádi, že i sloni jsou rádi :-)

NÁVOD K POUŽITÍ: Stiefel Top Wash aplikujte na mokrou srst, případně na hřívu a ocas a řádně vmasírujte. Důkladně opláchněte čistou vodou. 

UPOZORNĚNÍ: Jen pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením. Při zasažení očí vypláchněte čistou vodou. Bylinné extrakty mohou vyvolat alergické reakce. 

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí. Chraňte před přímým sluncem.

SLOŽENÍ: olej z citronové trávy, výtažek z pomeranče, výtažek z heřmánku,  anionický tenzid <5%, neanionický tenzid <5%, voda

Číslo schválení: 061-17/C