0

Skin salve - lehká mast na podrážděnou kůži s aloe, MSM, tea tree, balení 750g

Výrobce: NAF
EAN: 5032410121025
Kat. číslo: 30011040
Dostupnost: SKLADEM
Varianta:
Cena: 828 Kč


ks

POPIS

Lehký krém na vodní bázi, který uklidňuje a tiší podrážděná místa na kůži. .

Obsahuje aloe vera na zklidnění a hojení podrážděných, svědících míst i drobných odřenin, unikátně i MSM jako zdroj organicky vázané síry pro výživu a posílení pokožky, měsíček pro urychlení hojení, tea tree (čajovníkový) olej pro desinfekční a přirozeně hmyz odpuzující účinek, mandlový olej pro jeho pěstící vlastnosti. Každá z obsažených látek vykazuje ještě další pozitivní účinky, případně se jejich účinky prolínají, ale popsat to všechno, byli bychom tu do večera :-). Nějakou dobu NAFu prý trvalo, než vymysleli a ověřili ideální poměr obsažených látek a musím říct, že výsledek se jim velmi, velmi povedl.

Šimlové, albíni, koně se znaky: neobsahuje třezalku :-* :-) 

Dobře a rychle se vstřebává a nezanechává mastný film, vpije se do kůže dřív, než si ji stihne váš muchař sedřít po namázání o strom/hrazení/stěnu...atd. Lze použít i do drobných otevřených poranění, takže ji doporučujeme jako součást každé stájové lékárny, nejen pro muchaře.

Balení: 750g

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace