0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Skin salve - lehká mast na podrážděnou kůži s aloe, MSM, tea tree, balení 750g

Skin salve - lehká mast na podrážděnou kůži s Aloe  
Výrobce: NAF
EAN: 5032410121025
Kat. číslo: 30011040
Dostupnost: SKLADEM
Varianta:
Cena: 853 Kč


ks

POPIS

Lehká mast na vodní bázi, která uklidňuje a tiší podrážděná místa na kůži. Obsahuje MSM a Aloe vera na uklidnění podrážděných svědících míst i drobných odřenin. Lehký zklidňující krém, který se vstřebává do kůže a nezanechává žádné zbytky mastnoty.

Lehce se vstřebává a nezanechává mastný film. Lze použít i do otevřených poranění. Doporučujeme jako součást každé stájové lékárny.

NAŠE ZKUŠENOSTI: Obsahuje aloe vera na zklidnění a hojení podrážděných, svědících míst i drobných odřenin, unikátně i MSM jako zdroj organicky vázané síry pro výživu a posílení pokožky, měsíček pro urychlení hojení, tea tree (čajovníkový) olej pro desinfekční a přirozeně hmyz odpuzující účinek, mandlový olej pro jeho pěstící vlastnosti. Každá z obsažených látek vykazuje ještě další pozitivní účinky, případně se jejich účinky prolínají, ale popsat to všechno, byli bychom tu do večera :-). Nějakou dobu NAFu prý trvalo, než vymysleli a ověřili ideální poměr obsažených látek a musím říct, že výsledek se jim velmi, velmi povedl.

Šimlové, albíni, koně se znaky: neobsahuje třezalku :-) 

Dobře a rychle se vstřebává a nezanechává mastný film, vpije se do kůže dřív, než si ji stihne váš muchař sedřít po namázání o strom/hrazení/stěnu...atd. Lze použít i do drobných otevřených poranění, takže ji doporučujeme jako součást každé stájové lékárny, nejen pro muchaře.

Složení: Aktivní složky: Methylsulfonylmethan (MSM), aloe vera a jedinečná směs měsíčku, mandlového a tea tree oleje. Obsahuje limonen.

Upozornění: Pouze pro zvířata. Není určeno pro potravinová zvířata a koně, jejichž maso je určeno pro lidskou spotřebu. NAF doporučuje 24 h před prvním použitím vyzkoušet na malé ploše. Jen pro vnější použití. Skladujte v suchu a chladu. Po použití obal pevně uzavřete. Chraňte před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Návod k použití: Aplikujte rukou na postižená místa podle potřeby jednou nebo dvakrát denně. Pokračujte v užívání, abyste udrželi kůži zdravou. Neaplikujte v oblasti očí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

VÝROBCE: NAF, Wonastow Rd, Ind Est West, Monmouth NP25 5JA, Velká Británie.

Držitel rozhodnutí o schválení: Pferdperfekt Christian Gutenbrunner

Balení: 750g