0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Sprej pro finální úpravu na srst, hřívu i ocas koně Absorbine ShowSheen (Sprej, 444 ml)

Výrobce: Absorbine
EAN: 8594188890107
Kat. číslo: 1111
Dostupnost: SKLADEM
Balení:
Cena: 545 Kč


ks

POPIS

Absorbine ShowSheen Lesk- sprej pro finální úpravu je unikátní lesk ve spreji, vyvinutý tak, aby přinášel nesrovnatelnou pomoc při péči o srst, hřívu i ocas koně. Unikátní, lehounká mlha perfektně obaluje každý chloupek či žíni a poskytuje tak 100% účinku osvědčené receptury, takže kůň se nejenže bezkonkurenčně leskne, ale dobře rozčesává, a zároveň vyživující složka zamezuje efektu elektrizovaných, rozlétaných žíní. Zdůrazňuje barvu srsti a svalový aparát koně.

Rychleschnoucí sprej pokryje srst koně pravidelně a nezanechává šmouhy nebo pruhy.

Vyživuje a chrání proti špíně a prachu po dobu několika dnů.

Sprej je vybaven hnacím plynem pro sprejování obtížně dosažitelných partií koní. Funguje výborně v každé poloze. Unikátní patentovaná technologie balení způsobuje velmi tichý chod při aplikaci, je tedy ideální pro koně, kteří mají strach ze sprejů nebo jsou zrovna vystresovaní z něčeho jiného. Lépe skladovatelné balení se vejde do každé putztašky na závody. Ideální na poslední dokonalé doladění před vjezdem do obdélníku/na klobiště...

Vybaven provitamíny pro výživu srsti a hedvábnými proteiny k posílení hřívy a ocasu - receptura je stejná, jako u balení 946 ml nebo 3,8 l, takže frčíte-li v ShowSheen Lesku jako my, kupte si balení větší a tenhle sprej si nechte na závody nebo pro stresaře :-)

Jo, a nestříkejte si ho pod sedlo, jo? :-D

NÁVOD K POUŽITÍ: Před použitím protřepejte. Pro nejlepší výsledky nanášejte na umytého, mokrého koně, ze kterého jste předtím setřeli přebytečnou vodu stěrkou na pot. Nasprejujte na srst a vmasírujte proti směru růstu srsti dlaní nebo hřbílkem. Nasprejujte na hřívu a ocas, pročešte a nechejte uschnout. Nesmývejte.
Pro každotýdenní udržovací lesk již pouze nasprejujte koně suchého a lehce vykartáčujte. Pro rozčesání hřívy a ocasu nasprejujte, nechejte uschnout a pak rozdělujte spletenou hřívu a ocas, vyčešte.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte v sedlové oblasti. Pouze pro zvířata.

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte při teplotě do 48°C. Chraňte před mrazem. Chraňte před dětmi.

SLOŽENÍ: Voda, extrakt jasmínu a santálového dřeva, hedvábné proteiny
 
Tento produkt podléhá při dovozu schvalovacímu procesu podřízenému Ministerstvům zemědělství a zdravotnictví. Firma Ghoda s.r.o. je jediným schváleným oprávněným dovozcem těchto produktů Absorbine do České republiky. Údaje o dovozci a číslo schválení jsou povinně uváděny na etiketě každého produktu. Výrobky, které neobsahují tyto údaje na etiketě, jsou dovezeny do ČR nelegálně a nesplňují vysoké standardy kvality společnosti Absorbine. Často se jedná o falzifikáty, prošlé či ředěné zboží. Jejich použitím můžete ohrozit zdraví Vašeho koně.

Absorbine ShowSheen® Lesk- sprej pro finální úpravu číslo schválení:180-16/C

Balení: Sprej s tichým chodem 444 ml