0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Síťová deka proti mouchám Complete Plus, 125 cm

         
Výrobce: Busse
Kat. číslo: 700020
Dostupnost: na dotaz
Varianta:
Cena: 3 885 Kč


ks

POPIS

Ne.

Neděláme si p*del.

Tohle vážně existuje.

Jeden kousíček už je na cestě k nám, na Zelený čtvrtek 2019 to vybalíme a brzy díky muchaté haflomufle zjistíme, jestli ta nádhera stojí za ten majlant a za to, zařadit ji do prodeje. Deku jsme v Busse osobně prohlídli, něco se nám zdálo super, něco se neobešlo bez zdviženého obočí, takže prostě uvidíme. Ale kdo chce, může si ji objednat s námi už teď :-)

Stay tuned :-P :-D

Jo, můžu vám tu zkopírovat popis od výrobce, jak je to boží. Ale raději si počkám, co na ni řekne naše blond drbací můra. Z prvního pohledu byl materiál něco mezi Waldhausenkou Protectkou, což by šlo, no a síťovou HKMkou (a tu nemám moc ráda co do odolnosti ve srovnání s jinými), vzdušná bude určitě, tak uvidíme, co vydrží. Zapínání na sucháče vymazlené, podložení vymazlené, otázkou budou zipy na nohavicích + relativně volný střih nohavic + co bude dělat gumička dole a jak dlouho bude trvat, než se vytáhne. Jinak se nohavice dají štelovat po dekou. Lacl pod břicho mohl být širší, jako u všech dek tohoto typu. 

Update 2020: :-D Deka je stejně vtipná, jako obrázku. Možná vtipnější, protože ta kaťata na nohy jsou více jakoby "turkáče", než jak vypadají na fotce. Haflomuflo má dlouhý trup, je tlustá (ale fakt už zhubla!) a krátké nohy. Celá panička. Takže kaťata nám dole ohýbám - zaroluju navrch. Určitě tato kaťata ale nebudou nic pro koně, kteří se stíhají (nevyzkoušeno, jen dojem). Nicméně je deka boží. I když jsou vedle holky muchařky v ekzémovkách + některé se síťovýma chráničema, tadyhle hafla nehne ani žíní, zatímco ostatní (v jejichž velikosti se Complete Plus nevyrábí), nastříkané stejným repelentem, pořád ocasem pohybují. Nešvihají, ale jemně pohybují. Hafla ni prd, prostě nic. Spokojenost veliká. Co ale je potíž u kobyl, že jim moč stříká na nohy a nějak nerozlišují, jestli jsou nohy holé nebo zabalené v supersofistikovaných a superdrahých kaťatech, takže je dobré zadní kaťata večer prolít hadicí a nechat do rána uschnout (schnou výborně). Aspoň jednou jsou valaši ve výhodě .-) . Takže po sezóně ve vtipné dece: doporučujeme. Kaťata na noc sundáváme (jen kaťata, deka zůstává, ustájení 24/7). Tak nějak tušíme, že podle dostupných videí výrobce nedává koně v gatích bez dozoru do výběhu, že k tomu deka s kaťatama není určená, i když informace chybí. A protože i po sezoně nošení, kdy se nic nepodělalo, jsme pořád "konzervy" a z kalhot nervózní, raději je prostě kobyle na noc, kdy je bez dohledu, nedáváme. Matroš na první pohled takový "něco mezi", ale sezonu na lehké muchařce přežil bez úhony a to se počítá. Dá se v tom válet, dá se v tom žít :-)

 

DOSTUPNÉ VARIANTY

  označení dostupnost cena
125 cm
na dotaz
3 885 Kč
135 cm
na dotaz
3 885 Kč
145 cm
na dotaz
3 885 Kč
155 cm
na dotaz
3 885 Kč