0

Síťová deka proti mouchám Complete Plus, 125 cm

Výrobce: Busse
Kat. číslo: 700020
Dostupnost: na dotaz
Varianta:
Cena: 3.885 Kč


ks

POPIS

Ne.

Neděláme si p*del.

Tohle vážně existuje.

Jeden kousíček už je na cestě k nám, na Zelený čtvrtek 2019 to vybalíme a brzy díky muchaté haflomufle zjistíme, jestli ta nádhera stojí za ten majlanta a za to, zařadit ji do stálic na skladě. Deku jsme v Busse osobně prohlídli, něco se nám zdálo super, něco se neobešlo bez zdviženého obočí, takže prostě uvidíme. Ale kdo chce, může si ji objednat s námi už teď :-)

Stay tuned :-P :-D

Jo, můžu vám tu zkopírovat popis od výrobce, jak je to boží. Ale raději si počkám, co na ni řekne naše blond drbací můra. Z prvního pohledu byl materiál něco mezi Waldhausenkou Protectkou, což by šlo, no a síťovou HKMkou (a tu nemám moc ráda co do odolnosti ve srovnání s jinými), vzdušná bude určitě, tak uvidíme, co vydrží. Zapínání na sucháče vymazlené, podložení vymazlené, otázkou budou zipy na nohavicích + relativně volný střih nohavic + co bude dělat gumička dole a jak dlouho bude trvat, než se vytáhne. Jinak se nohavice dají štelovat po dekou. Lacl pod břicho mohl být širší, jako u všech dek tohoto typu. 

 

DOSTUPNÉ VARIANTY

  označení dostupnost cena
125 cm
na dotaz
3.885 Kč
135 cm
na dotaz
3.885 Kč
145 cm
na dotaz
3.885 Kč
155 cm
na dotaz
3.885 Kč
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace