0
0 položek
0 Kč
prodej@spokojenykun.eu   |   +420 777 270 058

Síťová deka proti mouchám Complete Plus, 155 cm

         
Výrobce: Busse
Kat. číslo: 700020
Dostupnost: na dotaz
Varianta:
Cena: 3 885 Kč


ks

POPIS

Ne.

Neděláme si p*del.

Tohle vážně existuje.

Hajtří pyžamo.

Klasická síťová deka s krkem, pevnost srovnatelná s Waldhausen Protect, takže lehkého nebo ošetřovaného těžšího muchaře dá. Zapínání na sucháče vymazlené, podložení vymazlené. Jenže tahle deka má navrch gatě :-). Humor? Myslím, že všechny, kdo mají muchaře, co si rve přední nohy od spěnky až po plece, už humor přešel. Takže nohavice: zipy na nohavicích trvanlivé, relativně volný střih nohavic je komfortní a prodyšný, gumička nohavic dole na spěnce se nevytahuje a celé tyhle gatě se dají štelovat nahoře pod dekou. Lacl pod břicho mohl být širší, jako u všech dek tohoto typu, není to ekzémovka, ty mají lacl širší. Ale paradoxně se deka jednoduše obléká včetně gatí, není třeba dodělávat si maturitu z předmětu "Já tě do toho narvu!" a brát si den volna navíc. 

Z deníčku našich muchařů:

Update 2020: :-D Deka je stejně vtipná, jako obrázku. Možná vtipnější, protože ta kaťata na nohy jsou více jakoby "turkáče", než jak vypadají na fotce. Haflomuflo má dlouhý trup (třísedadlový kůň), je tlustá (ale fakt už zhubla!) a krátké nohy. Celá panička. Takže kaťata jí dole ohýbám - zaroluju navrch. Určitě tato kaťata ale nebudou nic pro koně, kteří se stíhají (nevyzkoušeno, jen dojem). Nicméně je deka boží. I když jsou vedle holky muchařky v ekzémovkách + některé se síťovýma chráničema, tadyhle hafla nehne ani žíní, zatímco ostatní (v jejichž velikosti se Complete Plus nevyrábí), nastříkané stejným repelentem, pořád ocasem pohybují. Nešvihají, ale jemně pohybují. Hafla ni prd, prostě nic. Spokojenost veliká. Co ale je potíž u kobyl, že jim moč stříká na nohy a nějak nerozlišují, jestli jsou nohy holé nebo zabalené v supersofistikovaných a superdrahých kaťatech, takže je dobré zadní kaťata večer prolít hadicí a nechat do rána uschnout (schnou výborně). Aspoň jednou jsou valaši ve výhodě .-) . Takže po sezóně ve vtipné dece: doporučujeme. Kaťata na noc sundáváme (jen kaťata, deka zůstává, ustájení 24/7). Tak nějak tušíme, že podle dostupných videí výrobce nedává koně v gatích bez dozoru do výběhu, že k tomu deka s kaťatama není určená, i když informace chybí. A protože i po sezoně nošení, kdy se nic nepodělalo, jsme pořád "konzervy" a z kalhot nervózní, raději je prostě kobyle na noc, kdy je bez dohledu, nedáváme. Matroš na první pohled takový "něco mezi", ale sezonu na lehké muchařce přežil bez úhony a to se počítá. Dá se v tom válet, dá se v tom žít :-)

Update 2020 podzim: Deka přežila lehkou muchařku bez ztráty kytičky. Jeden okvětní plátek však odpadl posléze, protože i mistr tesař se utne a trčící špičku vrutu fakt nedá žádná deka. Takže na dece díra "skobička" a pár stehů.

Update 2021, 2022: deky střídáme, Completka už je krapet jetá :-), ale jde to. Kovář se konečně přestal smát a je rád, když kobyla gatě při pedikůře má. 

Update 2023: Co je lepší než lehký muchař? Těžký muchař, zralý na korťáče :-/. Máme novou členku zkušebního týmu, a protože je to přesně ten kůň, co má (mimojiné) předky samý strup od kopyta po plece, jdeme do boje s Completkou. Kobyla holštýn x norik, gatě jsou akorát, nemusíme nic rolovat (ten hafl je fakt jezevčík). Tak si držme pěsti.

 

 

DOSTUPNÉ VARIANTY

  označení dostupnost cena
125 cm
na dotaz
3 885 Kč
135 cm
na dotaz
3 885 Kč
145 cm
na dotaz
3 885 Kč
155 cm
na dotaz
3 885 Kč